Karrier

Karrier

Őrzési üzletágunkhoz várjuk vagyonőrök jelentkezését. Gyakorlattal, érvényes fegyvervizsgával, számítógépes ismerettel, nyelvtudással és jogosítvánnyal rendelkező jelentkezők előnyben részesülnek. Ha Ön is szívesen csatlakozna a TLS csapatához, kérjük, tekintse meg az alábbi állásajánlatainkat, és küldje el arcképes önéletrajzát a megadott elérhetőségeinkre vagy keresse fel személyesen irodánkat.

Cégünk felvételt hirdet üllői munkaterületre, az alábbi munkakörbe:

Vagyonőr /12 órás szolgálatra/

Elvárásaink:

  • Érvényes vagyonőri igazolvány, vagyonőri vizsga
  • Érvényes szakmai kamarai tagsági igazolvány
  • Szükséges okmányok megléte Feddhetetlenség

Vagyonőr /Raktári ellenőr/

  • Szükséges okmányok megléte
  • Feddhetetlenség

Vagyonőr /portaszolgálat, recepciós/

Kiemelt bérezés.

  • Érvényes vagyonőri igazolvány,
  • Alapfokú angol nyelvismeret

Lépjen velünk bátran kapcsolatba! Mindig elérhetőek vagyunk